Uitslagen Aspiranten


2001 (twaalfjarigen)

Chronologisch. Kijkt u op Gsm best in de breedte leggen.
zie ook foto's aspiranten



datum gemeente
plaats
Wie was eerste?
 
1 mei
12 mei
27 mei
24 juni
1 juli
8 juli
5 aug
12 aug
15 aug
26 aug
2 sep
9 sep
16 sep
23 sep
30 sep
7 okt
14 okt
 
Zeebrugge
Izegem
Zedelgem
Beernem prov. kampioenschap
Brugge Sint-Pieters
Zwevegem
Verre Custine
Pittem
Beernem Nat. kampioenschap
Wevelgem
Gistel
Ieper
Waardamme
Langemark
Wielsbeke
Watou
Lendelede
 
3
3
4
4
7
4
3
8
7
4
2
11
7
4
6
6
14
 
Jarl Salomein
Jarl Salomein
Jarl Salomein
Jarl Salomein
Jarl Salomein
Brian Ligneel
Ludovic Vuegen
Jarl Salomein
Ludovic Vuegen
Jochen Despeghel
Dries Ingels
Jarl Salomein
Dries Ingels
Jarl Salomein
Jarl Salomein
Jarl Salomein
Ludovic Vuegen




2002 (dertienjarigen)

Zie ook foto's aspiranten



Datum

1 mei
11 mei
19 mei
26 mei
30 juni
7 juli
7 juli
7 juli
14 juli
21 juli
26 juli
27 juli
27 juli
28 juli
28 juli
4 aug
11 aug
15 aug
15 aug
15 aug
25 aug
1 sep
8 sep
15 sep
29 sep
6 okt
13 okt
Gemeente

Zeebrugge
Izegem
Bredene
Aartrijke
St-Pieters-Brugge
Pk-tijdrit 
Pk-wegrit
Pk-totaal
Anzegem

Proven
Trophée Européen-ploegentijdrit
Trophée Européen-puntenkoers
Trophée Européen-sprint

Trophée Européen-wegrit
Trophée Européen-totaal (ploeg)
St.-Martens Bodegem
Pittem
BK-tijdrit
Bk-wegrit
Bk-totaal
Wevelgem
Gistel
Lovendegem

Horrues
Eine
Watou
Lendelede
Plaats

1
1

2
gevallen
1
3
1
1
1

2
1
1
1

7
2
5
1
7
3
4
6
2
2

1
2
1
2
Wie was 1ste of 2de ?

2e: Jarl Salomein
2e: Brian Ligneel
1e: Bert Goethals
1e: Jarl Salomein
2e: Jarl Salomein
1e: Matthias Moeyaert
2e: Gieljan Engelrelst
2e: Gieljan Engelrelst
2e: Jarl Salomein
1e: Jarl Salomein
2e: Italië
2e: Michael Poulsen
2e: Frankrijk
1e: Ritchie Motke
1e: Nederland
1e: Gerrit Peeters
2e: Matthias Moeyaert
1e: Kevin Verwaest
1e: Frédérique Robert
1e: Jarl Salomein
1e: Jarl Salomein
1e: Jarl Salomein
1e: Dries Ingels
2e: Benjamin Cochez
1e: Jarl Salomein
2e: Jarl Salomein
1e: Jarl Salomein



2003 (veertienjarigen)

zie ook foto's en koersverslagen aspiranten

Datum

1 mei
11 mei
19 mei
26 mei
30mei
30 mei
30 mei
29 juni
6 juli
6 juli
6 juli
13 juli
20 juli
27 juli
10 aug
15 aug
15 aug
15 aug
24 aug
31 aug
7 sept
21 sept
28 sept
5 okt
12 okt
Gemeente

Zeebrugge
Izegem
Keiem
Sint-Kornelis Horebeke
Vlaams Kamp.- tijdrit
Vlaams Kamp.- wegrit
Vlaams Kamp.- totaal
Zottegem
Anzegem (tijdrit Pk)
Anzegem (rit in lijn)
Anzegem - totaal
Beernem Sint-Joris
Meise
Pommeroeul
Pittem
Zottegem (tijdrit Bk)
Zottegem (rit in lijn)
Zottegem - totaal
Eernegem (zie foto's)
Meulebeke
Gistel
Waardamme
Wielsbeke
Watou
Lendelede
Plaats

2
1
2
9
3
6
5
5
7
7
7
1
gevallen
2
9
13
21
13
2 geklasseerd
3
2
3
5 (lek)
4
3
Wie was 1ste of 2de ?

1e: Gieljan Engelrelst
2e: Jarl Salomein
1e: Jarl Salomein
1e: Frederique Robert
1e: Kevin Verwaest
1e: Frederique Robert
1e: Kevin Verwaest
1e: Frederique Robert
1e: Brian Ligneel
1e: Gieljan Engelrelst
1e: Gieljan Engelrelst
2e: Jarl Salomein
1e: Frederique Robert
1e: Mike Molle
1e: Gieljan Engelrelst
1e: Marnik Dreesen
1e: Gieljan Engelrelst
1e: Jarl Salomein
1e? 2e ?: Thomas Chamon
1e: Jarl Salomein
1e: Fréderique Robert
1e: Julien Vermote
1e: Chamon
1e: Salomein
1e: Brian Ligneel
 




Voor uitslagen bij de nieuwelingen, zie hier.

 

© Tim Declercq. All rights reserved. | Design by w3layouts.com