Uitslagen Beloften (Soenens-Germond)


2008 (eerstejaarsbelofte)

Chronologisch - ploeg: Soenens-Germond

Kijkt u op smartphone best in de breedte leggen.
zie ook koersverslagen en foto's beloften


datum gemeente uitslag

24 feb
2 maart
9 maart
16 maart
19 maart
26 maart
30 maart
9 april
12 april
19 april
27 april
3 mei
10 mei
21 mei
24 mei
6 juli
12 juli
18 juli
20 juli
26 juli
31 juli
3 aug
8 aug
30 aug
7 sept
10 sept
11 sept
14 sept
20 sept
24 sept
28 sept

Clubkampioenschap Beveren
Gent-Staden
Brussel-Zepperen
Merelbeke
Wanzele (profs)
Dwars door Vlaanderen
Aalst-Sint-Truiden
Bredene
Hooglede (beloften)
Luid-Bastenaken-Luik
Vlissegem (De Haan)
Westouter (PK)
Wielsbeke
Hamme
Ruddervoorde (profs)
Beyne-Heusay
Waardamme
Ingelmunster
Aarsele
Izegem (Bosmolens)
Reningelst
Semmerzake
Rumbeke

Gijzenzele
Circuit du Port, Duinkerke
Izegem, dernycriterium
Izegem, profs
Heule
Nazareth
Maldegem
Gooikse Pijl

20
val
39e, na lange achtervolging
opgave, onderkoeld
54
val
112
27
9
98
4
opgave
val
39
60
30
13
50
7
14
48
4
8

31
lek
2 en 7
46
7
val
in peloton
58



2009 (tweedejaarsbelofte)



datum gemeente uitslag

22 feb
1 maart
8 maart
14 maart
21 maart
25 maart
29 maart
3-5 april
12 april
22 april

2 juni
7 juni
20 juni
23 juni
2 juli
4 juli
6 juli
11 juli
17-21 juli
17 juli
18 juli
19 juli
20 juli
21 juli

26 juli
30 juli
1 aug
5 aug
9 aug
15 aug
18 aug
23 aug
6 sept
9 sept
17 sept
20 sept

Clubkampioenschap Moorsele
Gent-Staden
Brussel-Zepperen
Geluwe
Bissegem
Waregem (GP Stad Waregem)
Boucles Guégonnaises (Bretagne)
Triptique Mons et Chateaux eindstand
Hooglede
De Haan

Gullegem (profs)
Gits
Geluwe
Ruddervoorde (profs)
Jonkershove
Poelkapelle
Beveren (Schaal Schoeters)
Pittem (St Elooisprijs)
Ronde van Luik
rit 1
rit 2
rit 3
rit 4
rit 5

Izegem (Bosmolens)
Reningelst
Aarsele
Zillebeke-Westouter-Zillebeke
Schuiferskapelle
Kruishoutem
Wervik (Omloop vd Grensstreek)
Binche (BK)
Duinkerke, Circuit du Port
Izegem (derny's)
Westkerke
Passendale

lek
39
lek
34
41
in eerste peloton maar derailleur in wiel
45
52
6
koers in dienst

goed begin maar opgave
15
20
48
ademhalingsproblemen
23
mee met vlucht, ingelopen en in peloton
26
33
peloton
45
36
peloton
31

4
28
2
16
5
3
16
15
7
3 - 6
10
16



2010 (derdejaarsbelofte)


 
datum gemeente uitslag

21 feb
28 feb
3 maart
6 maart
13 maart
21 maart
24 maart
28 maart
2 - 4 april
10 april
17 april
25 april
9 mei
14-16 mei
22 mei
24 mei

30 mei

13 juni
20 juni
22 juni
3 juli
10 juli
12 juli
17-21 juli

Najaar

14 aug
17 aug
24-29 aug
11 sept
19 sept
22 sept
26 sept
30 sept
5 okt
10 okt

Clubkampioenschap Beveren
Gent-Staden
GP Samyn
Vlaamse Pijl Harelbeke (TOP)
Gent - Ieper (TOP)
Challenge de Hesbaye Trognée (IC)
GP Stad Waregem
Trofee Haspengouw (IC)
Triptique Mons et Chateaux eindstand
Hooglede
Luik - Bastenaken - Luik U23
Meigem
Circuit de Wallonie (TOP)
Triptique Ardennais eindstand
Aartrijke
Beselare

Parijs-Roubaix U23

Zedelgem
Ardense Pijl (TOP)
Ruddervoorde (profs)
Omloop het Nieuwsblad (TOP)
Omloop Hoogserlei Pittem (BvB)
Gistel
Ronde van Luik

Stagiair bij Jong-Vlaanderen

Meulebeke
Wervik (omloop Grensstreek)
Aosta
Wijnendale
Passendale
Lichtervelde (profs)
Bovekerke
Tielt
Tournai-Binche-Tournai (1.1)
Paris-Tours beloften

20
opgave
41
opgave
46
39
61
28
36
4
opgave na ontsnapping/buikkrampen
7
92
40
5
1

7
 (later gecorrigeerd naar 6)

5
opgave (3x lek)
36
62 (val en rugproblemen))
56
8
elleboogbreuk na aanval muur Hoei


18
56
66
2
9
79 (massaspurt)
6
27 (teruggepakt 2 km voor meet)
60
40

 


2011 (vierdejaarsbelofte)



Datum
Koers
Uitslag

20 feb

27 feb
5 maart
13 maart
23 maart
26 maart
27 maart
1 april
2 april
2 april
3 april

9 april
12 april
16 april
19 april
24 april
_
8 mei
13 mei
14 mei
15 mei


21 mei
23/25 mei
29 mei
_

19 juni
25 juni
29 juni

2 juli
3-9 juli

17 juli
21 juli
23 juli

27 juli
28 juli
29 juli
30 juli
31 juli
_

6 aug
7 aug
8 aug
9 aug
10 aug
_

21 aug

23 aug
24 aug
25 aug
26 aug

4-11 sept
4 sept
5 sept
6 sept
7 sept
8 sept
9 sept
10 sept
11 sept
_

18 sept

23 sept
29 sept
5 okt
8 okt

Ingelmunster Clubkampioenschap
(met EFC en 5 andere ploegen)
Brussel – Opwijk
Vlaamse Pijl (Top)
Deinze – Ieper (Top)
GP Waregem (dwars door Vlaanderen beloften)
GP Gilbert Bousquet (FR - Bretagne)
Boucle Guegonnaise (FR)
Triptique mons et chateaux rit 1 (2.2)
Triptique mons et chateaux tijdrit
Triptique mons et chateaux rit 2
Triptique mons et chateaux rit 3
Triptique mons et chateaux eindstand
Hooglede
PK Tijdrijden
Liège – Bastogne Liège (U23)
Oproep reserve Toscane Nat Ploeg
GP Stad Roeselare (BvB)
Rust (met oog op studies)
Circuit de Wallonie (Top)
Triptique Ardennais rit 1
Triptique Ardennais rit 2
Triptique Ardennais rit 3
Triptique Ardennais eindstand

Tielt
atletiekexamens
Paris – Roubaix (U23)
3 weken rust voor examens

Ardense Pijl
Memorial Noël Soetaert Moorsele
Oetingen IWT

Omloop Nieuwsblad
Ardennenstage

Offida (EK)
Slypskapelle
Izegem - Bosmolens

Ronde van Vlaams Brabant rit 1
Ronde van Vlaams Brabant rit 2
Ronde van Vlaams Brabant rit 3
Ronde van Vlaams Brabant rit 4
Ronde van Vlaams Brabant rit 5
Ronde van Vlaams Brabant eindstand

Ronde van Namen rit 1
Ronde van Namen rit 2
Ronde van Namen rit 3
Ronde van Namen rit 4
Ronde van Namen rit 5
Ronde van Namen eindstand

Geel (BK)

Aosta rit 1
Aosta rit 2
Aosta rit 3
Aosta rit 4

Ronde vd toekomst (met nationale ploeg)
Proloog
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Toekomstronde eindstand

GP Impanis

Kopenhagen (WK) met nationale ploeg
Tielt
Ichtegem
Rekkem

5 en clubkampioen beloften

23 in massaspurt
33
70 (lek net toen barrage was)
7  (in sprint met 12)
20
38
84
4
18 (pelotonspurt op Kluisberg)
87 (massaspurt)
24
2 (sprint met 2)
4
16 (winst pelotonspurt)
_
4
_
29
13
6
14
7 (tijdlang virtueel in het geel)

2
_
10 (goeie boot gemist, dan 50 km quasi alleen in achtervolging)
_

49 (valpartij in laatste km)
17
21

52
_

wedstrijd in dienst zie koersverslagen
3
1

9
4
18
peloton
8
5

37 (teruggepakt in slotfase)
1
23 (na achtervolging & ploegwerk)
25 (massaspurt)
1e (massasprint op citadel)
6e

1 (sprint met 7)

46
val, knieproblemen en 89e
18
preventief gestopt voor WK


43
41
6
67
36
26
38
28
31

val

57 na collectief sterke koers
in peloton
10
27
 




Voor uitslagen bij de profs (topsport Vlaanderen), zie hier.
 
 
© Tim Declercq. All rights reserved. | Design by w3layouts.com